Katalog stron

Adres:
Kościuszki 58 Luboń 62-030
Opis strony:

Sklep internetowy Zosiu oferuje między innymi nieszablonowe zabawki i akcesoria dla maluchów do lat 6.  Proponowane rzeczy nie tylko bawią, ale i uczą. pobudzają wyobraźnię i twórcze postrzeganie świata już od wczesnych lat. Dodatkowo korygują i zapobiegają zaburzeniom emocjonalnym, logopedycznym, ruchowym i sensorycznym. W sklepie Zosiu prezentowane są przedmioty i książki, które dotyczą wielu obszarów życia, na przykład: zwierząt, przyjaźni, zdrowia, przyrody i gotowania. Dzięki nim rodzice daja swoim maluchom najlepszą edukację i wspólne odkrywanie rzeczywistości już w początkowym okresie życia. Wśród oferowanych artykułów sklepu Zosiu znajduje się też wyprawka dla noworodka i akcesoria niezbędne do karmienia.

Kategoria: